O nas

O nas

„BKiP” jest firmą outsourcingową świadczącą kompleksową obsługę kadrowo-płacową.

Nasza firma to zespół wykwalifikowanych specjalistów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz kadr i płac, posiadających długoletnią praktykę w firmach produkcyjnych i usługowych.W ramach świadczonych usług przez BKiP Nasz Klient otrzymuje pewność i bezpieczeństwo wynikające z przestrzegania obowiązującego prawa pracy, zachowaniem wymaganych terminów oraz możliwość obniżenia kosztów. Przyjmując wypracowane przez lata procedury oraz zatrudniając doświadczonych pracowników koncentrujemy się na zapewnieniu naszym Klientom obsługi dokładnie dostosowanej do ich wymogów i potrzeb. Współpraca polega na częściowym lub całkowitym przeniesieniu tych zadań poza spółkę.

Misją firmy jest kompleksowe i odpowiedzialne wspieranie Klientów.

Wyznawane przez nas wartości:
1. FACHOWOŚĆ –  Zatrudniamy najlepszych.

2. PUNKTUALNOŚĆ –  Zawsze na czas. Deklaracje, raporty na czas znajdą się zarówno u Klienta, jak i w odpowiednich urzędach. Tak jak pieniądze na kontach obsługiwanych pracowników.

3. AMBICJA –  Po prostu – chcemy być najlepsi!

Szerokie kompetencje i praktyczna znajomość aktualnych przepisów, a także doświadczenie zdobyte podczas zakończonych sukcesem wielu wdrożeń, stanowią gwarancję realizacji umów zgodnie z wymogami i oczekiwaniami partnerów.